İletişim ve Destek Merkezi

Desteğe ihtiyacın olduğu her an aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsin.
FinansFix Destek Ekibi tarafından hazırlanan doküman ve içeriklere bir gözat.

0212 706 91 81

Hafta içi 09:00 - 18:00

destek@finansfix.com

Destek ekibine soru sorun.

Gaziosmanpaşa - İstanbul

Karadeniz Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. Venezia Mega Residence 408-C/55

Neden Online Ön Muhasebe?

Lisans, bakım ve sunucu gibi katlandığınız maliyetler online ön muhasebe sistemlerinde ortadan kalkar. Veri kaybı veya yedekleme riskleri sıfıra iner. En önemlisi tüm bilgileriniz her zaman sizinle birlikte heran erişilebilir olur. Müşteri ziyaretlerinde cep telefonunuzdan ekstre görüntüleyebilir veya müşterinize mail atabilirsiniz. Dilerseniz anında fatura keserek tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

İşletme Verilerimi Kimler Görebilir?

FinansFix kötü niyetli yazılım ve donanımlara karşı gerekli tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir. Sistem üzerinde saklanmakta olan ön muhasebe bilgilerinize siz ve yetkilendirdiğiniz kullanıcılarınız dışında kimse erişemez. Kişisel verileri koruma kanunu (KVKK) kapsamında bilgileriniz zaten güvence altına alınmıştır. Ayrıca FinansFix herhangi bir özel veya genel verinizi işlemez, üçüncü şahıslar ile paylaşmaz, reklam ve tanıtım için kullanmaz.

Bilgilerimi Nasıl Yedeklerim?

Herhangi bir veri kaybı yaşanmaması adına tüm bilgileriniz saatlik olarak yedeklenmektedir. Bende yedek almak istiyorum derseniz, ayarlar menüsü altından talep oluşturabilirsiniz. Yedekleme süreci tamamlandığında sizi mail ile bilgilendiririz. Excel formatında indirip saklayabilirsiniz.

Her Özellik İçin Ücret Ödemeli miyim?

FinansFix'in mevcut özellikleri ve eklenecek yeni tüm özellikler için ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz. Tüm özelliklerimiz tüm müşterilerimize herhangi bir sınır olmadan ücretsiz olarak sunulmaktadır. FinansFix'te ekstra ücret anlayışı bulunmamaktadır.

Kredi Kartı Bilgilerim Saklanıyor mu?

FinansFix kredi kartı bilgilerinizi kendi sistemlerinde kesinlikle saklamaz. Sadece çekim esnasında kullanılır.

İşletmeni dijitalleştirmek için
son bir adım kaldı...

×
Gönder
* Kişisel verileriniz KVKK kapsamında korunmaktadır.